پاورپوینت کاربردی جوش صورت - 30 اسلاید

پاورپوینت کاربردی جوش صورت - 30 اسلاید

پاورپوینت کاربردی جوش صورت - 30 اسلاید

پاورپوینت کاربردی جوش صورت

پاورپوینت کاربردی جوش صورت

پاورپوینت کاربردی جوش صورت

پاورپوینت کاربردی جوش صورت

پاورپوینت کاربردی جوش صورت

پاورپوینت کاربردی جوش صورت

http://dynamic.sellfile.ir/

 

این فایل تایید کیفی شده و نیاز شما را درباره موضوع مورد نظر کاملا رفع می کند.

اصلاح اسکار:
بسیاری از بیماران نسبت به اسکارهای فرو رفته و شبیه دهانه ی آتشفشان که به یاد بودی دائمی از التهاب در گذشته ، باقی می مانند بسیار خود آگاه می باشند . برخی بیماران هر گونه اقدام درمانی را تحمل می کنند و از هیچ خرجی دریغ نمی ورزند تا خود را از شر جزئی ترین اسکار خلاص نمایند .
انواعی از روش ها برای برداشتن یا اصلاح اسکار ها موجود است. یک جراح ترمیمی یا پوست بهترین تجهیزات را برای انجام اینگونه اقدامات دارا میباشد . جراحان پوست در بسیاری از روش های ابتکاری جهت اصلاح تمام انواع اسکارهای ناشی از آکنه با خبره اند .
معمولاصلاح در این است که پس از آنکه فعالیت بیماری به مدت چندین ماه کم بود یا اصلا فعالیتی نداشت ، دست به کار شویم. اسکارها با گذشت زمان همچنان که آتروفی پیدا میکنند ، بهبود می یابند اختلاف رنگ معمولا مشکل ساز ترین جنبه ی آکنه است. ضایعات التهابی ممکن است یک اسکار قرمز مسطح یا فرو رفته به جا بگذارند که به قدری آشکار است که بیماران این نشانه را با یک ضایعه ی فعال اشتباه میگیرند . ظرف 4 تا 12 ماه رنگ آن میپرد و به رنگ پوست نزدیک میشود
عوامل درمانی برای درمان آکنه:
عوامل موضعی و خوراکی در مراحل مختلفی از پیدایش ضایعات آکنه عمل می کنند و می توان آنها را به تنهایی بکار برد یا جهت افزایش اثر بخشی ، در ترکیب با یکدیگراستفاده کرد . اکثر موارد با ترکیبی از اسید ویتامین A، بنزوئیل پراکسید ، داروهایی که پوست را خشک و پوسته پوسته میکنند و آنتی بیوتیک ها کنترل میشود . داروهای موضعی باید درسراسر منطقه ی مبتلا آلوده شوند تا ضایعات موجود را درمان نموده و از پیدایش ضایعات جدید پیشگیری کنند . کرم های استروئید های موضعی قوی ، در کوتاه مدت هیچگونه بهبودی در بیماران مبتلا به آکنه ی متوسط ایجاد نمی کنند.
اثرات روانی و اجتماعی:
آکنه اغلب به عنوان یک گرفتاری جزئی که ارزش درمان کردن ندارد ، نادیده گرفته میشود . والدین کودکان مبتلا به آکنه ، با این باور که این بیماری مرحله ای از فرایند رشد است و ضایعات بزودی ناپدید خواهد شد ، مراجعه به پزشک را به تعویق می اندازند . اینگونه دست روی دست دست گذاشتن ممکن است باعث جراحت دائمی پوست و روان بیمار شود . پیامدهای احتمالی این بیماری بسیار فراتر از نشانه های اندکی است که ممکن است در جهره ظاهر شود .ضایعات را نمیتوان زیر لباس پنهان کرد ؛ هر یک به نحو بارزی نمایان است و از زیبایی ظاهر و عزت نفس شخص به طور چشمگیری می کاهد .متلک پرانی و تمسخر همسن و سالان روحیه ی فرد را تخریب میکند . ظاهر شدن در انظار موجب خجالت و سر خوردگی میشود . از آنجا که نوجوانان متوجه میشوند که آکنه پیامدهای شخصی و اجتماعی منفی مهمی دارد ، درمان طبی با بهبود در این زمینه ها همراه است. پس از آن ظاهرچهره برای هم سن و سالان قابل قبول تر شده ، خجالت کمتر میشود وبیماران موانع اجتماعی کمتری را احساس می کنند

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت کاربردی جوش صورت است

برای دانلود کل پاورپوینت کاربردی جوش صورت از لینک زیر استفاده کنید:


دسته:

پاورپوینت کاربردی جوش صورت - 30 اسلاید

خرید آنلاین